Çağrı Merkezi İletişim

Mobil Ekip İletişim

Whatsapp İletişim

sukacagi.png

sukacagitespitiphone.png

Esenler de Su kaçağı Tespiti hizmeti veren firmamız Su kaçağı tespiti alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Esenler ve mahallelerine Termal Kamera İle Esenler Su Kaçağı Tespiti, Su kaçağı tamiri, her türlü tesisat tamiratı servisi hizmeti vermektedir. Vatan Tesisat servislerinde haftanın 7 günü 24 saat Servis hizmeti Alabilirsiniz.

Tesisat ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Esenler su kaçağı Tespiti servisi ev veya işyerlerinde Bulunan Tüm Tesisat için servis hizmeti sunulmaktadır, Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır. 

su kaçağı Tespiti işlemi için farklı olasılıkları sizlere adım adım açıklar. Bir su sızıntısını bulmak sizler için oldukça zor bir olasılık olabilir, eğer evinizde bu tip problemleri veya sorunları tamirini yapabilirim düşüncesinde olabilirsiniz. Ancak unutulmaması gereken su kaçağı tamiri yapmak için gelişmiş tekniklere cihazlara ihtiyacınız olabilir, bir duvara gömülü veya duvara döşenmiş su tesisat kaçağı tespit edilmesi özelikle zordur bu durum karşınıza oldukça maliyetli sorunlar çıkarabilir, konun Esenler su tesisat firması tarafından analiz edilmesi sizin için en doğru seçim olabilir.

Esenler Su Kaçağı bulma servisi
Esenler Su Kaçağı Bulma fiyatı 2021
Esenler Su Kaçağı Tamiri fiyatı 2021
Esenler Su Kaçağı Tespiti fiyatı 2021
Esenler Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti fiyatları

Su Tesisat Hattının Yerlerinin Belirlenmesi
Bir su kaçağı bulmak için, nereye bakacağınızı zaten bilemezsiniz! Ancak borularının düzeninin kesin bir hafızasını tutmak hiç kolay değildir.

Su tesisat döşemesinin nereye gittiğini bilmek için profesyoneller rotalarını hedeflemelerine izin veren çeşitli teknikler ve cihazlar kullanırlar.

Gömülü su tesisat hatlarının rotasını bulmak için, Esenler su kaçak arama uzmanları bir elektromanyetik algılama cihazı kullanır. Bu cihaz, yolu bulmak için gerekli olan borunun uçlarından birine yerleştirilen zayıf akımla şarj edilmiş bir elektrik kablosu sayesinde manyetik bir alan oluşturmayı mümkün kılar. Su kaçağı tespit cihazı daha sonra borunun tam yolunu bulabilir, böylelikle bir su sızıntı arayışı başlayabilir.

Su Kaçağı Bulma İçin Kullanılan Farklı Teknikler?
Güçlendirilmiş ses dinleme dalgaları kullanarak, elektro akustik su kaçağı tespit cihazı sorunlu alanı bulmak için hassas bir şekilde su titreşimini tanımlamayı mümkün kılar.

Su sızıntısının titreşim yaydığını biliyor muydunuz? Onları gömülü su tesisat hatlarında tespit ederek, bir uzman nereye müdahale edeceğini tam olarak bilebilir! Bunu yapmak için, Esenler su kaçağı tespit uzmanı, müdahale etmeleri gereken gömülü borular da dahil olmak üzere tam olarak bilmelerini sağlayan güçlendirilmiş bir mikrofon kullanırlar.

Esenler Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
Termal kamera kullanarak bir kaçak araştırması , sıcaklık farklarını inceleyerek kaçakların bulunmasını mümkün kılar. Termal kamera , kaçakları hızlı ve en uygun şekilde aramak için sıcaklık değişimlerinden kaynaklanan kızılötesi radyasyonu çok yüksek hassasiyetle kaydeder!

termaltespit

Esenler su kaçağı servisi, müşterilerimiz için her yıl yüzlerce su kaçağı tespit gerçekleştirmektedir. Termal kamera desteği ile sıcak su hatlarında oluşan su sızıntıları noktasal bulmayı mümkün kılar, Esenler termal kamera su kaçağı tespit işlemi evinizde hiç bir yeri kırıp dökmeye gerek duymadan noktasal su kaçağı bulma olanağı sağlar buda dairenizde olası tadilat gibi dertlerden sizleri hem maliyet yönünden hemde evinizde bir kaç günlük çalışmadan kurtaracaktır.

Esenler Evde Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Dairede veya iş yerinizde aralıklı su sızıntılar varlık gösteriyor ise bu atık su kaçaklarına işarettir. Böyle bir su kaçağı söz konusu ise hemen üst komşunuzla yada alt komşunuzla irtibata geçebilir ve aralıklı kullanım gerektiren örneğin bulaşık makinesi gideri yada mutfak atık su giderini bir süre kullanılmaması yönünde fikir alış verişinde bulunabilir ve atık su tesisat kaçağını’da kendiniz de tespit edebilir ve su kaçağı tespiti Esenler firmasıyla iletişim kurabilirsiniz.

Üst kattan tavana su akıyor firmamız bu gibi su kaçağı şikayetini yoğun olarak almaktadır. Evinizde su kaçağını bulmak için kameralı su kaçağı tespiti yapan firmaları tercih edebilirsiniz. Örneğin dairede su kaçağı var ve bunun için bütün daireyi kırmaya dökmeye gerektirmeden. Atık su kaçağı için kamera görüntüleme temiz su kaçağı içinse termal kamera yada akustik dinleme cihazlarıyla duvar ve fayans bölgelerinden tespit işlemini yapmakta olan firmamız garantili hizmet sunar.

Esenler ve mahallelerinde Sıhhi su tesisat su kaçak tespiti ve tıkanıklık açma firması olarak deneyimli personelimiz su kaçak tespit uzman ekibimiz tesisat dalında eğitim almış ekip arkadaşlarımız sizlere zaman kazandıracak kısa sürede içinde su kaçağı bulma yapmakta ayrıca uygun görüldüğünde su kaçağı tamir ve onarımı da yerinde müdahale ederek yapmaktadır. Sıhhi tesisat su kaçağı tespiti firması sizlere garantili olarak Esenler su kaçağı tamiri ve onarım hizmeti sunmaktadır.

 • Tüm su kapandığında akan suyun sesi
 • Evinizin içinde veya dışında su akmamasına rağmen dönen bir su sayacı
 • Duvarlarınızda veya döşemelerinizde çatlaklar
 • Halı veya döşeme altında küf veya gözle görülür nem
 • Kanalizasyon kokusu, kanalizasyonda veya boşaltma hattında bir kesinti olduğunu gösterebilir.
 • Zemin neminden kaynaklanan sorun
 • Ortalamanın üzerinde su faturaları

Esenler su kaçağı tespiti

Esenler su kaçağı bulma konusunda kontrol yapılması için uzmanlar tarafından kontrollerin sağlanması sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. günümüz teknolojisi tesisatçılara sunduğu su kaçağı tespit cihazları yardımıyla çok rahat bir şekilde su kaçağı yapılması sağlamaktadır.

evinizde su kaçağı ile alakalı sorunu belirtileri varsa öncelikle su kaçağı tespit aşaması yapılması gerekmektedir. bu aşamada yapılması gerekenler kullanımda olan evde bütün musluk ve batarya kapatılır sonrasında su sayacı kontrolü yapılır, su sayacının dönüp dönmediği kontrol edilir. bu aşamada sayaç belirli aralıklarla dönüyorsa o zaman evinizde veya iş yerinde su kaybının olduğu gözlenir. eğer bütün musluklar kapalı olduğundan dolayı akla gelen su kaçağının olduğudur. Esenler Su kaçağı tespiti nasıl yapılır, sorusuna cevap olarak işin uzmanları tarafından yapılması gerektiğini anlayabiliriz.

Bu sebeple kendiniz müdahale ettiğinizde daha kötü sonuçlarla neden olabilirsiniz. oysaki tesisatçı tarafından yapılması gereken işlemi kendinizce yaparım mantığından vazgeçmelisiniz. Bilinçli davranmak hem sorunun büyümesine engel hemde dikkat edilmesi gerekir. Bu sorunları gerçekleştirirken sizler de titizlikle ve dikkatli bir şekilde çözebilmek adına firmamıza ulaşabilir ve su kaçağı tespit işlemini daha sağlıklı şekilde yapılmasını noktasal olarak sağlayabilirsiniz. En yenilikçi teknolojik cihazlar sayesinde duvarın sıva altında özellikle su tesisat döşemelerinin olduğu yerler noktasal tespit edilir. Tesisat ustalarımız tarafından buraya müdahalesi sağlanır. Böylelikle kırılacak zemin fazla olmayacak şekilde azami olarak en fazla bir fayans kırılarak su sızıntısı işlemi yapılmaktadır.

 • - Esenler Tesisatdaki Su Kaçağını Bulma
 • - Esenler Banyo Su Kaçağı Tespiti
 • - Esenler Cihazla Su Kaçağı Bulma
 • - Esenler İşyeri Su Kaçağı Tespiti
 • - Esenler Görüntülü Cihazlarla Su Kaçağı Bulma
 • - Esenler Daire Su Kaçağı Bulma
 • - Esenler termal kameralı su kaçağı bulma
 • - Esenler termal kameralı su kaçağı tespiti
 • - Esenler Dedektörle Su Kaçağı Tespiti
 • - Esenler robot cihazla su kaçağı bulma
 • - Esenler Su Kaçağı Bulma Fiyatları
 • - Esenler Su patlağı bulma

Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Esenler

Vizyon Tesisat, hizmet sektörüne başladığı yıldan bu yana müşteri memnuniyetini hep benimsemiştir. İşinin Ehli tesisat ustaları, profesyonel çalışma ekibi ve ilgili şubeleriyle sizlere daima güvenilir hizmet anlayışı ile hizmet vermeye özen gösterecektir. Esenler su kaçağı tespiti servisimiz ilçenizde bulunan her mahalleye aynı gün servis imkanı sunmaktadır. Su kaçağı tamir işlemi sizlerin onayı olmadan kırma dökme gibi işlemlerden olmadan minimum tadilat göze alınacaktır. Esenler su kaçağı tamiri ve onarımı garantili yapılmaktadır.

Esenler Su Kaçağı
Esenler Su Kaçağı Bulma
Esenler Su Kaçağı Tamiri
Esenler Su Kaçağı Tespiti
Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Hizmeti verdiğimiz Esenler Mahalleleri

-Birlik Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Çifte Havuzlar Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Davut Paşa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Fatih Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Fevzi Çakmak Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Havaalanı Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Kazım Karabekir Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Kemer Mahallesi Menderes Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Mimar Sinan Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Namık Kemal Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Nine Hatun Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Oruçreis Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Tuna Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Turgut Reis Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Yavuz Selim Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Sizlere Kaliteli Uygun Fiyata Servis hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.
Vizyon Tesisat Olarak İstanbulda Avrupa yakasının ilçelerinde ve mahallelerinde Servis Araçlarıyla 7 Gün 24 Saat hizmetinizdeyiz.

BİZ SİZİ ARAYALIM

İrtibat numaranızı bırakın biz sizi arayalım!

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Memnuniyet Dilek İstek ve Şikayetlerinizi İletin

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Memnuniyet Dilek İstek ve Şikayetlerinizi İletin

BİZ SİZİ ARAYALIM

İrtibat numaranızı bırakın biz sizi arayalım!

Sizlere Kaliteli Uygun Fiyata Servis hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.
Vizyon Tesisat Olarak İstanbulda Avrupa yakasının ilçelerinde ve mahallelerinde Servis Araçlarıyla 7 Gün 24 Saat hizmetinizdeyiz.